SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kia Opirus -03
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor '15
Lloji :
Kia Tjetër
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
68977
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes/Ndërroj Kia Opirus 2003 3.5 cc Benzin dhe Gaz i integruar ne itali direkt ne dizne.
Libri i Servisimit me te gjitha servisimet e kryme ne Zvicerr..

Boca e Plinit 80L.
10 Airbags
Dritat Xenon
Klimë
Komplet Elektronik
4 Xhamat Elektronik
Pasqyret Elektronik
Interieri Lkur
Nxemje ne 4 ulset
Senzor te Shiut
Senzor te Parkimit
Senzor ne Pasqyre
CD MP3 / Muzik 5.1
Hidraulik
Vollan me mundsi rregullimi
ABS
ESP
Automatik / Tiptronik
Sport
Goma te reja me Fellne
GPS
Tempomat
195 PS

Ndrrim i Mundshem
Informata rreth publikuesit
Dini
Vushtrri
045262526
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »