SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF4
Çmimi :
€5,700.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags
ID e produktit :
68984
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shite vetura Golf 4 motorrin 1.9 tdi me di te kuq ngjur te hirit metalike fellne te bukra I pastr si mren ashtu edhe jasht klimen electronic marshin manual me 6 shpejtsi vetura osht karavan abs esp ka ne tel 044307104
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Tirana, Albania
Besianë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »