SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 Tdi 1.6 2011
Çmimi :
€9,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
68986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte shum e rujtun, pa asnje gervishje, e sapo ardhur nga gjermania, Nr- 044 196 206
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blend
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »