SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje
ID e produktit :
68988
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
egzon.salihu
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »