SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 300
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
380,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
1987
Ekstra :
Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
68990
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura mercedes 300
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Labinot
Vushtrri
044910226
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »