SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel astra gt
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
Lloji :
Opel Astra
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
1994
ID e produktit :
68994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht ne gjendje te regullt
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hadis
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »