SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Urgjent
Çmimi :
€990.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
1988
ID e produktit :
68999
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është ne gjendje të rregullt
Informata rreth publikuesit
Jeton
Besianë
+37744359016
bardhosh [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »