SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW E30 3.0
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Lloji :
BMW Tjetër
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
150,000
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Spoiler
ID e produktit :
69005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura eshte eshte e punuar unike
Shitet BMW E30
Motrri M3
6cilindra
3.0 kubikazh
320 P.S (kuajfuqi)
Tel 049 48 40 40
Viber +46 70-092 90 73
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Pam
Weed, California
049484040
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »