SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A6 3.0quattro 2010
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '16
Lloji :
Audi A6
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
50,000
Viti :
2010
ID e produktit :
69007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shume te mire,shume pak i perdorur i ardhur nga emiratet e bashkuara.Kamjo automatike tiptronik,Dritat Xenon bi xenon,Stopat LED,Sensore para dhe mbarapa,abs,esp,airbag,sendilet me ngrohje,xhama elektrik,baxha xhami,Gomat e reja me disje 18,mbyllje elektrike,ndezje me buton,komand ne volan,tapiceria e sendilet shume te ruajtura.full opsion
Cmimi i diskutueshem
nr.cel:00355692441525
Informata rreth publikuesit
Lent
355692441525
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »