SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A6
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
Lloji :
Audi A6
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Viti :
1999
Ekstra :
CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
69009
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lloji: Audi Viti i modelit: 1999 Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Modeli: A6 Lëndë djegëse: Dizel Marsh: Automat
Çmimi Me Marveshje
Llojet e shpalljes: Shitet
Kategoritë: Vetura
Përshkrim i sendit
Shes Audi A6 2.5 TDI Automatic, Klimatronic, Xenon, etj. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, servisim eshte kryer me kohe. Posedon goma te dimrit dhe te veres. Regjistrim deri ne muajin Maj. Eshte investuar ne servisim keshtu qe vetura eshte ne gjendje shume te mire jane ndrruar shume gjera. Te interesuarit te therrasin ne telefon..Ndrrim nuk bej!
Postuar nëpërmjet celularit. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Figen
Prishtinë
044 316 689
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »