SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes passat 1.9 t(di) 2002
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
ID e produktit :
69014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Volkswagen Passat te tipit B5.5 1.9 t(di)kuq, - 185000 km të kaluara afersishte - Viti i prodhimit 2001, regjistrimi valide deri ne muajin qershore - Ndërruesi manual me 5 shpejtesi dhe poashtu tempomat ne anen e majte te timonit. - Ngjyra e zeze metalike - Radio CD / DVD / USB / MIKROsd - ABS përfshirë ESP - Timoni servo hidraolik - “Klime te thjeshte" - Xhamat para/mbrapa elektrik - Pasqyret me rregullim elektronik dhe - 2 mbajtëse për gota para dhe mbrapa - Mbyllja qendrore me teledirigjim, posedon 3 qelsa origjinal - Ulësja e shoferit me rregullim të lartësisë - Dritat me rregullim të lartësisë - 4 goma dimrore te reja me garancion 1 vjet poashtu edhe gomat verore pa garancion ndrrim nuk boj pres bleres serioz faleminderit per mirekuptim,
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »