SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes vito 111 cdi
Çmimi :
€7,999.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
186,000
Motori (kubik) :
2300.00
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
69079
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
furgoni eshe ne gjendje shumte regullt si dhe ka regjistim deri ne funde te vitit
Informata rreth publikuesit
ergin
Prizren
0037744345531
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »