SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Seat Ibiza
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
ID e produktit :
69089
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Seat ibiza ne gjendje te rregullt Teknike
1.4 Benzin
Viti i prodhimit 2002
Ka Regjistrim deri më : 15.08.2015
Qmimi 2300€
Qmimi i diskutushem
Kontakt : 049653357
Informata rreth publikuesit
Ervin
Bern, Switzerland
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »