SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOGUAN 2,0 TDI 4MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:30
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
69151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TIGUAN 2,0 TDI 4 MOTION
165000KM,103KW(140PS),DIZEL,NDRRUSI;MANUAL-6,DYER;5

VITI;2008, NGJYRE E ZEZE METALIKE

OPSIONET

ABS,ESP,ALARM,,KLIMATRONIK,TEMPOMAT,KOMANDA NE TIMON,AUTOHOLD, SENZORA PARKIMI, PARK ASIST, FELNE ALUMINI ETJ

I DOGANUAR+KONTROLL TEKNIKE+HOMOLOGI
Informata rreth publikuesit
Auto Lami
Lipjan
044 555 777
Lipjan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »