SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Scenic 2004 1.6 16v -Shes Makinen
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt '15
Lloji :
Renault Scenic
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
195,500
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
69184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Renault Scenic 2004 1.6 16V i sapo regjistruar ka afat deri me 16/02/2016 , servisimin e ka te rregullt ka goma te reja .Lenda djegse eshte benzin ka 195.500 km te kaluar .Eshte ne gjendje shume te mire dhe te rregullt
Informata rreth publikuesit
Agim
Gjakovë
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »