SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart ForTwo 2000 Automatik Panorama
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Shkurt '15
Lloji :
Smart ForTwo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
69185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura smat Fortwo 600cc benzin viti i prodhimit 2000 ne gjendje shum te mir teknike esht shum i ruajtur shpenzimet i ka shum te voglaVETURA POSEDON
*KLIM
*PANORAM
*ABS
*Automatik
*Gjama elektronik
*Fellne shum te bukura
*Gjama te zi
*Cd-player
Etj etj pres blers serioz
viber +38649355337. 044756690 Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfred
Prishtinë
044755690
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »