SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw320i ,ne gjendje shume te mire ,ardhur nga anglia por me lerra shqiptare p
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '15
Lloji :
BMW 320
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Karrige Elektrike
ID e produktit :
69265
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 320i ,gjendje shume te mire, me letra per nje vit,krah anglez
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qani
Peshkopi
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »