SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 1.9 TDI
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
69335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW TOURAN 1.9 TDI 77KW 105 PS. KM KALUARA 240 000, SERVISIN E MADH E KA TE KRYER NE 220 KM KOMPLET ESHT NE GJENDJE TE REGULLT I REGJISTRUAR IKA 4GUMA TE DIMRIT PO ASHTU EDHE TE VERES KA KLIM DY ZONALE DIGJITALE DHE NAVIGACION ESHT ME 6 SHPETSI MUNDENI EDHE VET ME PA JU MIRPRESIM. 044190999.
Informata rreth publikuesit
Omar
Prizren
044190999
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »