SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opell Combo 1.7
Çmimi :
€3,100.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
Lloji :
Opel Combo
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
69345
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opell Combo 1.7 Disell'I sapo ardhur nga Suedia.
Viti Prodhimit 2002 I rigjistruar per here te par 2004.
Te paguar Dogan dhe Homologim
045 559 552
Informata rreth publikuesit
Dionis
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »