SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes sprinter 313 diesel
Çmimi :
€5,900.00
Kategoria :
Postuar :
15 Mars '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
34,300
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
69346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES SPRINTER 313 dizell ne RKS
kombi esht ne gjendje shum te mir dhe te rujtun
po ashtu ne motor esht shum i mir dhe ne trapa
mund ta kontrrolloni ku te doni, te kaluara 34.300 km
i doganuar., viti i prodhimit 2000
qmimi 5900 euro,


PER ME SHUME INFORMATA:

+377 49 491 390 ( Viber )
+377 44 135 381
+386 49 135 381
Informata rreth publikuesit
ema
Gjakovë
049491390
Gjakovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »