SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
USHIT Mercedes c200 Automatik 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes C 200
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
69501
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Përshkrimi:Shes mercedes c200 dizel viti i prodhimit 27.12.2005 ne gjendje shum te mir


Vetura posedon
*Automatik
*Klimatronik
*Bord computer
*Tempomat
*Abs
*esp
*airbag
*senzora parkingu fabrikisht para dhe mbrapa
*Senzora te shiut
*pulla ne timon
*Cd player te madh
*Bluetooth
*Drita mjeglles
*karriga me nxemje
*pasqyre me nxemje
*Fellne r16 origjinal C me goma te reja

flm per mirkuptim !!!


+37744261440 VIBER +38649355337
Postuar nëpërmjet celularit. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alfred
Prishtinë
044755690
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »