SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtitet Skuteri
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
Lloji :
Scooters
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
69502
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Skuteri FA-50E, 50cc. ngjyra kuq/hiri, viti i prodhimit 2014,Skuteri eshte shum i ruajtur dhe shum pak i perdorur. eshte i doganuar. TEL:044 223 492 DHE 049 60 83 60.
Informata rreth publikuesit
Besi
Peja
Peja [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »