SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet per arsye mos perdorimi
Çmimi :
€8,700.00
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
Lloji :
Opel
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Airbags
ID e produktit :
69528
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shm te mir siq e shihni
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Son
Rome, Italy
Kukës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »