SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes golf 5 të aksidentuar 06
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
69567
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 5 të aksidentuar 06
Informata rreth publikuesit
mentor
Prishtinë
044661328
barilevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »