SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LAND ROVER FREELANDER
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Lloji :
Land Rover Freelander
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
236
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
69636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LAND ROVER FREELANDER
Viti i prodhimit 07-06-2000
Kilometra: 236,000 km
Regjistrimi Deri me 19-02-2015
Fuqia e motorit : 98 Hp 71 kW
Lloji i karburantit: Diesel
Shpenzimet - 6.7 L/100Km (Autostradë)
Shpenzimet - 7.7 l / 100 km (i kombinuar)
Ngjyra :E hirit metalike


ABS
Sistem alarmi
Mbyllje qendrore (Central)
Airbag
Timon hidraulik
Dritare me rrym
KlimatizimMarshi: Manual me 5 shpejtesi
Madhësia e matorit : 2000 cc (KUBIK)
Cilindër: 4
Pesha : 1538 kg
Vetur me 5 dyer
Numri i ulëseve 5

>> Vetura osht ne gjendje te regullt (Tip top),dhe i ka gjitha servisimet e kryme,Veturen e vozit vetem 1 shofer >>Viber: ++37744302783
Informata rreth publikuesit
besi
Gjilan
+37744900530
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »