SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6 1.6 TDi- 2010
Çmimi :
€11,800.00
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
152,000
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Sensor Parkingu
ID e produktit :
69691
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
#Golf #6 - 2010 Motori: 1.6 TDI 105kw; 152000 km te garantuara me liber servisi te Porsche Prishtina (set llamell, zamajac, rryp dhemzor te ndruara ne 114000 km)

Navigacion Color + Touchscreen + MP3 + USB + SDCARD + Bluetooth + AUX In + shanzher 6 CD;

Klimatronik 2 zonale para dhe mbrapa;

Senzora Parkimi

Pasqyret me nxemje dhe dirigjim elektrik;

Xhamat me manovrim elektronik + hapen dhe mbyllen me dirigjus qelsit;

4 guma shuum te mira Sava 2014 m+s;

RKS deri ne muajin e 10.2015
Informata rreth publikuesit
Audi
Prishtinë
045480700
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »