SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 1,6i
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '15
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
69699
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
6.5l 100/km , mujin e 7 2006 , 110ps,filter t'ajrit sport,regjistrim deri me 16mars 2015.,seri GOAL.
044341413
Informata rreth publikuesit
Zgjim
Ferizaj
044341413
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »