SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c200
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 200
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
69700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
i rujtur shum ne gjendje te mir
posedon karrika me nxemje airbeg cdplayer automatik
regjistrim deri ne qeshor 2015
Nr 044 890432
Informata rreth publikuesit
Ibrahim
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »