SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
Ekstra :
Karrige me Ngrohje, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
69722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Furgonin i posardhuar nga zvicra, ne gjendje shum te mir mekanike . km: 240.000 viti: 12.2003 per me shum info kontakto : 045 389-764
Informata rreth publikuesit
dermaku
Gjilan
045 389 764
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »