SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
vwKombi T4
Çmimi :
€2,397.60
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
400,000
Motori (kubik) :
2400.00
Viti :
1995
ID e produktit :
69775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi VW T4 viti prodhimit 95, rks i qlajmruar para nje jave. Ne gjendje shume te mire teknike . diesel, me karrika.
Bej edhe ndrrim me ndonje vetur disel,
viber +386 49 478 969
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »