SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
Ekstra :
Alarm, Hidraulik, Radio, Xham Dielli
ID e produktit :
69788
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf dysh 1.6 turbo diesel intercolor
viti : 1991
qmimi 1300 i diskutushem
044583422
Informata rreth publikuesit
bujupigentrit
Arllat [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »