SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Polo 2004
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Polo
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Navigacion Satelitor, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Gjurmues
ID e produktit :
69803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte shum e majtme eshte e re dhe ka shum pak kilometra 110 mije ...... eshte ne gjendje shum te mir si nga brenda dhe nga jashte .
Informata rreth publikuesit
Roland
Viti
+355699188667
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »