SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes S 320 CDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '15
Lloji :
Mercedes 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
214,837
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
69804
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes S320 CDI Long version automatik s-tronik vetura posedon keto : full panoram , uleset te gjitha levizese me nxemje dhe masazh, munitorat para dhe mbrapa etj.
Vetur extra luksoze dhe ne gjendje shum te mir.
Informata rreth publikuesit
agoni.i
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »