SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renault Master T35 dCi120
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Renault Master
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
195,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
Ekstra :
CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio
ID e produktit :
69895
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I posa ardhur nga Zvicra ne gjendje shume te mire ,poashtu ka sherbyer per bartjen e nxenesve dhe eshte adekuat per bartje te pasagjereve ka 27 ulese secila ulese ka rripin e sigurimit
ME MARREVESHJE OSE NDRRIM ME NDONJE VETURE ME TE VOGEL
Informata rreth publikuesit
Furgoni
Prishtinë
049 174 700
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »