SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Punto 1.8 HGT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Punto
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
204,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
69904
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
I posa ardhur nga Zvicra eshte ne gjendje shume te mir,poashtu eshte Sport Packet
Informata rreth publikuesit
Furgoni
Prishtinë
049 174 700
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »