SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 406 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Peugeot 406
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
288,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Immobiliser, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
69911
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vetura Peugeot 406 2.0 Diesel viti i prodhimit 2000. Vetura eshte ne gjendje te rregullt, serviset e rregullta i jane bere me kohe. Behet edhe nderrim me ndonje veture tjeter.
Informata rreth publikuesit
Bujar
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »