SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET FIAT BRAVO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Bravo
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1997
Ekstra :
CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
69912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Fiat Bravo 1.9 TDI GT, viti i prodhimit 1997, dy dyer, marshi manual, Dizel .Cmimi sipas marrveshjes. Numri per kontakt: 044 194 801 dhe 049 194 801

Verejtje: Makines i mungon turbina dhe eshte e kthyer ne dizel mirpo punon shume mire edhe pa turbo.
Informata rreth publikuesit
Fadil
Skënderaj
Skënderaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »