SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
60,000
Motori (kubik) :
3.20
Viti :
2011
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Shufra Kulmi, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
70013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura VW PASSAT VARIANT, 3.2 , V6, 4X4, 300HP.Viti i prodhimit 2011.
Vetura eshte ne gjendje perfekte me te gjitha pajisjet.
I ka te gjitha serviset e kryera dhe posedon qdo gje qe i nevojitet nje makine luksoze.
Vetura gjindet ne Zvicerr.
Qmimi 30 000 euro.
Ndrrim nuk boj.
Per me shume shiko fotot.
Viber +37745593352
Informata rreth publikuesit
Lorendit
Cermjan
Cermjan [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »