SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Ducato
Çmimi :
€4,850.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Fiat Ducato
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
70158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes fiat ducato ne gjendeje te shkelqyer
I importuat nga zvicrra
Viti 2006
Abs
Air bag
Dy pal qelsa
Xhamat elektronik
Pasqyret me nxemje
Dyer ne te dya anent
Rexhistrimi i pare ne kosov
Per info me te hollsishme ...tel
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Florim I.
Ferizaj
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »