SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 2.0 TDI -07
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Sensor Parkingu
ID e produktit :
70166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TOURANI 2.0 TDI 2007 NE GJENDJE SHUM TE MIRE
POSEDON:LIBERSERVISI,KLIMTRONIK,SENZORA PARKINGU MBRAPA,ASB,ESP,DSG ETJ
Vetura gjindet në Podujev
Auto Sallon Te Cufa
Nr 044506513 Viber +38649274902
Informata rreth publikuesit
Altin
Podujevë
044506513 [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »