SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Chevrolet captiva
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '15
Lloji :
Chevrolet Captiva
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, DVD Player
ID e produktit :
70171
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Chevrolet captina esht ne gjendje te mir per informata me te hollsishtme kontaktoni tek:halit tahiri-044152938
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Elton
Obilic
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »