SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL CORSA 1.2 - 2008
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
147,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, Karrige Elektrike, Spoiler, Gjurmues, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
70188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
• OPEL CORSA 1.2
• VITI 2008
• 90 HP
• ABS
• ESP
• AIRBAG
• BENZIN + PLIN FABRIKISHT
• KARRIGE GJYSME LEKURE
• BORD KOMPJUTER
• DRITA PER MJEGULL
• TELEKOMANDIME NGA TIMONI
• KLIMATRONIK
• CD PLAYER
• MONITOR NAVI
• PASQYRE ELEKTRIKE
• GOMA TE REJA 4X4
• SHPENZIMET QYTET : 6.1 L
• SHPENZIMET AUTOSTRADË : 3.9 L
• SHPENZIMET KOMBINUAR : 4.5L
• RKS + FELLNAT I KA TE FOTOS SE FUNDIT
• INFO 049 488 049
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »