SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
golf 2
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Prill '15
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1986
Ekstra :
CD Player, Radio
ID e produktit :
70211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
1.6 dizel esht shum i mir ne motorr dhe po ashtu edhe nuk esht shum i ndryshkur shum shum pak nr:045699683
Informata rreth publikuesit
Lirim
Podujevë
Podujevë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »