SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '15
ID e produktit :
70217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel astra viti prodhimit ne fund te 2002`tes 1.7 Disel serviset e kryera gomat e reja mir po jan fotot me te hershme vetura osht e mir nuk ka asnje defekt
Informata rreth publikuesit
Dardan
Gjilan
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »