SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Ford Ranger 2006
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Lloji :
Ford Ranger
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
96,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Radio, Rregullues Klime
ID e produktit :
70227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford ranger 2006 rks te gjitha serviset e kryara ne zvicer 044171182
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
endrit
Fushë Kosovë
044395442
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »