SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira 1.8
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Shkurt '15
Lloji :
AC Cobra
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2002
Ekstra :
Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
70405
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen opel
Zafira 1.8 fund 2002 170000km klim 7ulse ulset e para ka ma
Nxemje ka +4 goma te veres me fellne 18col vetuta sa po ardhur nga zvicra
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
kushtrim_berisha_
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »