SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW Touran viti i prodhimit 2006 diesel 2000 kubik.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
Volkswagen Touran
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
272,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
70532
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturën VW Touran viti i prodhimit 2006 diesel 2000 kubik.
Vetura është e regjistruar qe dy vite ne KS, ka regjistrim deri ne nëntor 2015. Vetura nuk është e len peng "hipotek" ne asnjë bankë d.m.th përkthimi mund të behet pa problem.
Vetura sa i përket anës teknike është në gjendje perfekte, kurse anën optike mund ta shikoni në foto.
Vetura posedon: klimë, xhama elektrik, airbag, servo, central, tempomat, karriget lëkur, 7 ulëse etj.
Për informata më të hollësishme ju lutem të na kontaktoni ne nr e lartë shënuar.
Informata rreth publikuesit
Vera
Pejë
049786515
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »