SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi L200
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '15
Lloji :
Mitsubishi L200
Ngjyra :
Gjelbër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
70542
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mjeti eshte ne gjendje perfekte ,me pak kilometra dhe te gjitha sherbimet e bera.
Informata rreth publikuesit
GP
Korçë, Albania
Korçë, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »