SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X3 2.0 Diesel
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Mars '15
Lloji :
BMW X3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
245,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
70606
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BWM X3 2.0 e ardhur nga Gjermani regjistrimi i dyte ne KS, viti i prodhimit 2005, ngjyre e zeze metalike, 4x4.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prizren
044288690
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »