SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa C 1.3 cdti
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '15
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
165,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
70642
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ndrrim i mundshem me Golf 4 1.9
ose Audi a 4 2.0
si edhe shum sene te tjera extra si sensor te gjamave kur jan qel. drita xenona fellne 16 205x45 O.Z etj.....
shpenzimet shum te vogla.
044-141-501
Informata rreth publikuesit
Gzim
Kosovo
Kosovo [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »